مقالات

قویترین شخصیت های انیمه شیطان کش پارت دوم

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

امروز در سایت اوتاکو۲۴ میخوایم به معرفی قویترین شخصیت های انیمه شیطان کش پارت دوم بپردازیم ، پس با ما باشید تا قویترین شخصیت های شیطان کش رو بهتون معرفی کنیم توصیه میکنم قبل از خوندن این مقاله پارت اول قویترین شخصیت های انیمه شیطان کش رو بخونبد بعد بیایید سراغ این مقاله چون به هم دیگه مربوطن، خب دیگه بزنید بریم برای معرفی شخصیت ها …

قسمتی از این مقاله دارای اسپویل از مانگا میباشد.

ترتیب قدرت های شخصیت های انیمه شیطان کش

۱. رنگوکو کیوجورو - هاشیرای شعله

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: انسان

موقعیت: هاشیرا در لشگر شیطان کش

توانایی اصلی: تنفس شعله

ما فقط زمان کوتاهی رو در طول داستان قطار موگن در شیطان کش با رنگوکو سپری کردیم ولی همین کافی بود تا ثابت کنه که اون یکی از قوی ترین و مهربون ترین شخصیت های داستان شیطان کش است. داستان قطار موگن اون رو به یکی از محبوب ترین قهرمانا برای بینندگان تبدیل کرد. رنگوکو به عنوان هاشیرای شعله یکی از کاریزماتیک ترین شخصیت های انیمه بود که اینو به توانایی های شخصیت آتشینش میشه اضافه کرد.

اون به عنوان یه هاشیرا شیطان فلوت، که مسئول مرگ ۹ شیطان کش بود و هیرو رتبه ۲ رو شکست دادشون هر ۲تاشونو تنهایی! اون حتی آکازا چهارمین شیطان قوی رو به چالش کشید! آکازا به قدری تحت تاثیر قدرت رنگوکو قرار گرفت که بهش پیشنهاد داد تا یه شیطان بشه! از نظر توانایی ها، حواس فوق بشری داره که بهش اجازه میده شیاطین و نقاط ضعفشون رو تشخیص بده.

سرعت فوق العاده ای که بهش اجازه میده به قطار در حال حرکت برسه و همینطور یک استقامت باورنکردنی که بهش این قدرتو میداد که توی نبرد روبروش حتی یه دقیقه هم نتونی استراحت کنی! رنگوکو به عنوان یه شمشیرزن از تنفس شعله استفاده میکنه که به لطف سرعت و قدرت زیادش میتونه با یه ضربه دشمناشو به آتیش بکشه.

۲. تومیوکا گیو - هاشیرای آب

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: انسان

موقعیت: هاشیرا در لشگر شیطان کش

توانایی اصلی: تنفس آب

تومیوکا گیو میتونه مثل یه رودخونه آروم، و مثل یه اقیانوس وحشتناک باشه! یکی از قوی ترین شخصیت های داستان شیطان کش است و بینندگان انیمه مقدار خیلی کمی از قدرت های اونو دیدن.اون اولین هاشیرایی بود که توی داستان باهاش آشنا شدیم و همچنین یکی از اولین شخصیت هایی بود که به نزوکو اجازه داد زندگی کنه.

این نشون میده که اون با وجود قوانین اخلاقی سختگیرانه ای که داره، به اندازه بقیه هاشیرا ها ظالم نیست. علاوه بر این اون همچنین یکی از باهوش ترین افراد گروهه.اگرچه این میتونه خبر خوبی واسه تانجیرو و دوستاش باشه ولی برای شیاطین میتونه خیلی خطرناک و دردسر ساز باشه.

از نظر دستاورد ها، اون شیطان پدر عنکبوت رتبه ۵ پایین و حتی دسته ای شیاطین دیگه که در سطح شیاطین با رتبه های پایین هستن رو کشته.درست مثل رنگوکو، هاشیرای شعله، اون با آکازا جنگید و رتبه ۳ بالا رو شکست داد.و بهتره فراموش نکنیم در جریان مبارزه نهایی، گیو جلوی موزان پادشاه شیاطین ایستاد.

همینطور که ممکنه بتونین قدرت های گیو رو حدس بزنین، اون از تکنیک تنفس در آب با شمشیر آبی خود استفاده میکنه.حرکات اون نه تنها کشندست بلکه تدافعی هم هست. یکی از خفن ترین توانایی های گیو “مرده آرام”  نام داره که بهش اجازه میده حملات قوی دشمناش رو به راحتی خنثی کنه.برعکس اکثر شمشیر بازان دیگه، اون برای کشتن دشمن خودش به حرکات سنگین یا قدرت تکیه نمیکنه، به جاش، گیو برای یه حرکت سریع و متمرکز آماده میشه که توی بیشتر موارد، شیطان رو توی یه حرکت میکشه. همچنین میتونه با این قدرتش چندین نقطه ی حساس روی بدن یه شیطان رو با یه حرکت مورد هدفش قرار بده.

۳. تانجیرو کامادو - شمشیرزن شیطان کش

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: انسان

موقعیت: عضو لشگر شیطان کش

توانایی اصلی: تنفس خورشید و تنفس آب

تانجیرو شخصیت اصلی و همچنین یکی از ماهرترین شمشیربازان داستان شیطان کش است. او با دقت از ۲ نوع تکنیک تنفسی استفاده میکنه، تنفس در آب و تنفس خورشید که از زمان های قدیم بی سابقه بوده. از نظر دستاوردها، تانجیرو تنها با غرایز طبیعی خودش از هاشیرای آب پیشی گرفته و حتی قبل از اینکه عضو لشگر شیطان کش بشه، گروهی از شیاطین رو شکست داده و در ادامه اون کیوگای،رتبه ۱۲ کیزوکی سابق رو شکست میده.

اعضای خانواده شیطان عنکبوتی و حتی رتبه ۳ بالا یعنی آکازا رو به شدت مجروح میکنه.اون اولین کسی بود که یه شیطان رتبه بالا رو که بیش از یه قرن عمرش بود کشت. همینطور که سریال پیش میرفت، ما دیدیم که اون نقش مهمی توی جنگ با شیاطین رو بازی میکنه مثل رتبه ۶ بالا و آکازا رتبه ۳ بالا رو خیلیای دیگه اما تاثیرگذارترین نقش اون توی نبرد نهایی با موزان، شاه شیاطین نشون داده میشه.

هر چند توی این مرحله موزان پادشاه شیاطین مسموم شد، اما اون هنوزم برای شکست دادنه یه دسته از هاشیرا به صورت همزمان کافی بود! موزان تا مرحله ای پیش رفت که تانجیرو رو با یوریچی، بزرگترین شیطان کشی که تا حالا وجود داشته مقایسه کرد. جای تعجب نیست که اون میخواست در نهایت بدن قهرمان داستان ما رو در اختیار خودش بگیره.

۴. اوبانای ایگورو - هاشیرای مار

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: انسان

موقعیت: هاشیرا در لشگر شیطان کش

توانایی اصلی: تنفس مار

اگر لیست قوی ترین شخصیت های داستان شیطان کش بر اساس بی رحمی بود، اوبانای احتمالا در صدر لیست قرار میگرفت! اون از هتروکرومی (یه نوع بیماری چشمی) رنج میبره که باعث میشه چشم راستش تقریبا به طور کامل نابینا شه. اما با این حال این موضوع هیچوقت جلوی تبدیل شدن اون به هاشیرا و یکی از ماهرترین افراد توی این زمینه نگرفت.

اوج قدرت اوبانای رو وقتی میبینیم که به راحتی تونست ناکیمه رتبه ۴ بالا رو مهار کنه و حتی به سر بریدن موزان، پادشاه شیاطین هم نزدیک شد.در طول منطقه قلعه ی بی نهایت، اون دسته ای از شیاطین رو که معادل رده های پایین تر بودند، بدون هیچ فکری کشت.

بهتره فراموش نکنیم که در جریان جنگ نهایی بینایی خودش رو به طور کامل از دست داد و اما همچنان میتونست مدت زیادی دووم بیاره. اوبانای به دلیل نابینایی نسبی خودش به مار حیوون خونگیش کابور امارو تکیه کرد تا حرکات حریفشو دقیق بهش اطلاع بده. با تکنیک تنفس مار اون میتونست شمشیر نیچیرین خودش رو پیچ خورده و حرکات غیر قابل پیش بینی انجام بده. بغیر از این اون یکی از معدود شخصیت هایی که در برابر موزان به دنیای روشنی دست پیدا کرده که همین باعث میشه نقاط حیاتی حریف خودشو ببینه.

توی همون لحظه،با متمرکز کردن تمام قدرتش توی شمشیرش اونو به رنگ قرمز روشن در میاره و از شفای فوری موزان جلوگیری کرد. بزارین اینجوری بگم اگه اوبانای نبود شکست دادن موزان غیرممکن بود! اگرچه اون جونشو توی این راه فدا کرد ولی واقعا نقش قابل توجه ای داشت.

۵. سانمی شینازوگاوا - هاشیرای باد

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: انسان

موقعیت: هاشیرا در لشگر شیطان کش

توانایی اصلی: تنفس باد

سانمی هاشیرای بادگیر و یکی از ترسناک ترین شخصیت های غیرشیطانی توی مانگاست! اون حتی قبل از تبدیل شدن به هاشیرا اوبومه رو شکست داد. هر چند این جنگ با مرگ شریکش به پایان رسید. از اونموقع تا الان اون دیوونه،بی رحم و نسبت به دیگران بی تفاوت بوده.در حالی که این شخصیت با دوروبریاش زیاد خوب نیست ولی قطعا اونو به یکی از وحشی ترین شیطان کش ها تبدیل میکنه.

در قسمت بعدی مانگا، اون به رتبه ۱ بالا کوکوشیبو زخم جدی میزنه که باعث شد بقیه اونو شکست بدن. متاسفانه سانمی توی این مبارزه انگشت میانی و اشاره خودشو از دست داد.

همونطور که میتونین تصور کنین، استفاده از شمشیر اونم تنها با ۳ تا انگشت شوخی نیست! هرچند با همین وضعیت توی نبرد نهایی جلوی موزان هم حاضر میشه. کوکوشیبو مهارت های سانمی و گیومیه رو تکمیل میکرد و حتی اونا رو از اکثر هاشیراها ماهرتر میدونست. به عنوان یه شمشیرزن، سانمی از تکنیک تنفس باد استفاده میکنه، که خیلی از حرکاتش باعث میشه اون شناور و در حال پرواز توی هوا بنظر برسه.

اون همینطور دارای استقامت و میزان ریکاوری خیلی بالاییه که تونست دقیقا بعد از مبارزه با کوکوشیبو وارد جنگ نهایی بشه. با این حال اون چیزی که واقعا اونو منحصر به فرد میکنه خون ماریچیه، نادرترین خون توی جهان. فقط یه بوی از این خون میتونه حتی قوی ترین شیطان رو منحرف کنه و آنها رو گرسنه کنه. البته نزوکو و موزان هر ۲ تاشون تونستن جلوش مقاومت کنن.

۶. هانتگو - رتبه ۴ بالا

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: شیطان

موقعیت: رتبه ۴ بالا در ۱۲ کیزوکی

توانایی اصلی: ایجاد شبیه سازی با توانایی های خاص

هانتگو پنجمین اهریمن قوی بین ۱۲ نفر برتر موزان و همچنین یکی از شیاطین اصلی در منطقه دهکده شمشیرزنان است. مبارزه با اون توی نبرد مستقیم آسون نیست، اما اگه ۵ تا بشه چی؟! یکی از قدرتمندترین توانایی های هانتگو ایجاد حداکثر ۴ شبیه سازی در آن واحده که این شبیه سازیا هر کدوم میتونن ۶ نوع مختلف داشته باشن. شبیه سازی ها میتونن شخصیت های متفاوتی داشته باشند، از جمله خود هانتگو، شکل اصلی که پارانوئید است و در هنگام حمله به راحتی گریه هم میکنه! سکیدو که پر از خشمه به عنوان رهبر گروه عمل میکنه.

کاراکو که آرومه و در حین مبارزه از دشمناش تعریفم میکنه!آیزتسو که آروم و به جای قدرت بیشتر مثل یه آنالیزور عمل میکنه.اروگی که جنگ رو مثل یه سرگرمی میدونه.زوهاکوتن که از عشق و وفاداری به موزان تغذیه میشه، باهوش و ماهر است. و اورام که به عنوان یه قربانی عمل میکنه و مدام سعی میکنه از طریق مظلوم نمایی و گول زدن پیروز شه. تمام فرم های هانتگو به یه اندازه قوی هستن و شکست دادنش توی یه مبارزه یک به یک واقعا سخته.

۷. توکیتو مویچیرو - هاشیرای مه

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: انسان

موقعیت: هاشیرا در لشگر شیطان کش

توانایی اصلی: تنفس مه

مویچیرو یکی از جوان ترین هاشیراهای تیم است و همچنین از نوادگان کوکوشیبو، که یه شیطان رتبه بالاست. در حالی که اون هیچگونه توانایی شیطانی نداره ولی شخصیت اون خیلی سرد و بی توجهه.

ولی این چیزا دلیل نمیشه که از بقیه هم تیمی هاش و شیطان کش های دیگه جا بمونه. توی مبارزه مستقیم، اون به راحتی به قهرمان داستان تانجیرو غلبه کرد و بنابراین نباید قدرت اون رو دست کم بگیریم. میتونیم بقیه مهارت هاشو توی پیروزیش جلوی گیوکو که یه شیطان درجه بالا و اونو به راحتی تنهایی شکستش داد! یادمون نره اون حتی دنبال کوکوشیبو، شیطان رتبه ۱ بالا رفت و توی شکست دادنش نقش داشت.

کوکوشیبو حتی مهارت ها و تکنیک های اونو قبولش کرد و اونو به یکی از قوی ترین شخصیت های داستان شیطان کش تبدیل کرد. مویچیرو از تنفس مه استفاده میکنه که بهش این قدرتو میده چندتا حمله ی پشت سر هم انجام بده بدون اینکه حریفش متوجه اون حرکتا بشه! مثل مه، پیش بینی حملات اون سخت و تقریبا غیرممکنه. هرچند ما نمیتونیم ببینیم اون به عنوان یه شیطان کش بزرگسال چقدر مهارت داشت، ولی پتانسیل اون واقعا نامحدود بود.

۸. لرد آکازا - رتبه ۳ بالا

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: شیطان

موقعیت: رتبه ۳ بالا در ۱۲ کیزوکی

توانایی اصلی: هنرهای رزمی شیطانی

به لطف داستان انیمه قطار موگن، آکازا الان یکی از قوی ترین اما منفورترین شخصیت های داستان شیطان کش محسوب میشه. شکی هم نیست که اون به عنوان یه رتبه ۳ بالا از کیزوکی خیلی خطرناک باشه، اما آکازا حتی قبل از تبدیل شدن به یه شیطان یه رزمی کار خیلی ماهر بود. سبک مبارزش کاملا نشون دهنده این موضوع هست.

اون هاشیرای شعله، دسته ای از هاشیرا های دیگه رو قبل از اون و دسته ای از شیطان کش هایی رو توی زمان حیاتش کشت. آکازا که خودش یه مبارز حرفه اییه توانایی پیش بینی حرکات و نقاط ضعف حریف خودشم داره. شما حتی نمیتونین تصور کنین که اونو توی نبرد مستقیم از نزدیک بدون کمک اضافی شکست بدین! جدا از مهارت های مبارزه ایش، آکازا دارای تمرکز چشمگیر، استقامت تقریبا بی نهایت، ریکاوری فوری و سرعت بی نظیر است.

 اگه متوجه نشده بودین، هنر خونی شیطان اون بیشتر حول محور هنر های رزمی میچرخه. آکازا حرکات جنگی قوی رو با توانایی های شیطانیش ترکیب میکنه که منجر به حملات واقعا مرگباری میشه. یکی از نمادین ترین حرکاتش سوزن قطب نماست که موقعیت، قدرت اراده و نقاط ضعف حریف خودشو آشکار میکنه و بهش این اجازه رو میده به سرعت با حرکات دشمناش خودشو سازگار کنه و همینطور تونست با همین حرکت تونست حتی بدون سر به تانجیرو غلبه کنه.

۹. دوما - رتبه ۲ بالا

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: شیطان

موقعیت: رتبه ۲ در ۱۲ کیزوکی

توانایی اصلی: جنبش سرما

دوما یکی از باهوش ترین شیاطین در تیم موزان است. برعکس بقیه، اون خیلی درگیر امور انسانیه و حتی یه فرقه رو اداره میکنه. این فرقه مثل یه عبادتگاه عمل میکنن که توی اون دوما مشکلات پیروان خودشو حل میکنه اما در واقعیت این مکان تغذیه ای اونه که بدون تلاش زیاد انسان ها رو میخوره.شهرت و قدردانی بالایی نسبت به موزان داره و اون سومین شیطان قوی جهان است.

بنابراین مبارزه با اون برای اکثر مردم یک انتخاب مرگبار میتونه باشه. به گفته دوما، حتی آکازا هم به دلیل مهارت های برتر توی مبارزه، هیچ شانسی در برابر اون نداره! اون از بادبزن توی نبرد مستقیم استفاده میکنه و از حالت ۲ گانه برای ضربه زدن به حریفای خودش استفاده میکنه. وقتی با هاشیرا مقاسیه میشه اون تقریبا از همه اونها سریعتر، قوی تر و در کل ماهرتر است.

وقتی صحبت از هنر خونی شیطان میشه، دوما از جنبش سرما استفاده میکنه که بهش اجازه میده جریان هوا رو یخ کنه و یه سرمای باور نکردنی ایجاد کنه که برای کسایی که میخوان نفس بکشن کشندست و حرکت کردن حریفاشو خیلی سخت میکنه. علاوه بر این، اون حتی میتونه از همین یخ هایی که میسازه به عنوان یه سری سلاح تیز یا سپر و ابزار دفاعی قوی براش عمل میکنه.

۱۰. گیومی هیمه جیما - هاشیرای سنگ

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: انسان

موقعیت: هاشیرا در لشگر شیطان کش

توانایی اصلی: تنفس سنگ

از نظر فیزیکی، گیومی به وضوح قوی ترین هاشیرا توی انیمه است و شخصیت های محبوبی مثل تانجیرو و اینوسکه اونو قوی ترین عضو کل گروه شیطان کش میدونن. اون تنها توی ۲ ماه تبدیل به هاشیرا سنگی شد و بدن عضلانی اون باعث شده که این موفقیت اصلاً تعجب آور نباشد. در منطقه قلعه ی بی نهایت، هیمه جیما بدون استفاده از مارک شیطان کشش در مقابل شیطان رتبه ۱ بالا ایستاد. او حتی پس از تحمل چندین مصدومیت بزرگ به ضعیف کردن موزان کمک کرد. از نظر توانایی ها، گیومی شنوایی خیلی پیشرفته ای داره که بهش اجازه میده بر نابینایی خودش غلبه کنه.

اون تنها با شنیدن ریکاوری گوشت موزان، تونست سطح قدرت موزان را تعیین کنه. علاوه بر این، اون از زنجیر برای پیدا کردن موقعیت دشمنای خودش استفاده میکنه و وقتی میخواد حمله کنه از تبر استفاده میکنه. برعکس بقیه اعضای شیطان کش هیمه جیما از شمشیر نیچیرین استفاده نمیکنه. به جاش اون یه نسخه‌ای از کوساریگاما استفاده میکنه، که توی اون تبر به یه زنجیر سنگین با یه دم تیغه‌ای توی انتهاش وصل شده. از این وسیله با ترکیب با تنفس سنگ استفاده میکنه و بهش اجازه میده تا حملات ویرانگری رو دوروبرش ایجاد کنه و هر کدوم از حملاتش میتونه خیلی بدتر و سنگین تر از ضربه شمشیر نیچیرین باشه.

۱۱. کوکوشیبو - رتبه ۱ بالا

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: شیطان

موقعیت: رتبه ۱ در ۱۲ کیزوکی

توانایی اصلی: تنفس ماه و دستکاری گوشت

کوکوشیبو یکی از قوی ترین شیاطین این انیمه است که بعد از پادشاه شیاطین موزان در رتبه دوم قرار داره. قبل از تبدیل شدن به یه شیطان، اون کنار برادرش یوریچی سوگیکینی، عضو لشگر شیطان کش بود. به لطف پیشینه منحصر به فرد خودش، اون تونست از تکنیک های تنفسی با تمرکز کامل توی مبارزه استفاده کنه، به دنیای روشنی دسترسی پیدا کنه و نشان شیطان کش رو به دست آورد. از نظر توانایی های شیطانی، کوکوشیبو میتونه با دستکاری گوشت خودش سلاح های واقعا قدرتمندی درست کنه و حتی شکل شمشیر خودشو تغییر بده. اون همچنین دارای قدرت، سرعت و استقامت بی نظیریه که حتی هیمه جیما هم نمیتونست باهاش برابری کنه. علاوه بر این، او حتی مجبور نیست برای پیروزی توی نبرد های خودش بجنگه.

هاله شیطانی اون به تنهایی کافی بود تا یه هاشیرا توی جنگیدن با اون ارادشو از دست بده. در اواخر مانگا، اون تحت یه جهش عظیم قرار گرفت که اون رو به موجودی وحشتناک ترتبدیل کرد، موجودی که فقط میتونست با نور خورشید آسیب ببینه. کوکوشیبو با هنر خونی شیطانیش از تنفس ماه و تیغه های ماه شکل استفاده میکنه که به اندازه شمشیر های نیچیرین قویه! بغیر از این، تکنیک تنفس ماه دارای ۱۴ شکل است که  مجموعه مهارت های استثنایی اون رو نشون میده.

۱۲- یوریچی تسوگیکینی

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: انسان

موقعیت: اولین شیطان کش

توانایی اصلی: تنفس خورشید

یوریچی سوگیکینی قوی ترین شخصیت شیطان کش تا به حال توی این داستان بوده. اون همچنین تنها کسیه که موزان رو میترسوند! اون سبک های اصلی تنفس رو توسعه داد که بعد ها به سبک هایی که الان هاشیراها امروزه دارن استفاده میکنن و ما میتونیم ببینیم.

در حالی که همه شیطان کش ها باید سخت تلاش کنن تا نشان شیطان کش رو بیدار کنن، به دنیای روشن و حالت فداکاری دست پیدا کنن، یوریچی با همه اینا متولد شد! و این قدرت ها به همراه تکنیک تنفس خورشید بهش این اجازه رو داد که جلوی شاه شیاطین موزان وایسته.

اون فقط بخاطر ضعف انسان که نمیشه اونو نادیده گرفت یعنی کهولت سن درگذشت. اما حتی قبل از مرگش تونست به راحتی کوکوشیبو، برادرش و دومین شیطان قوی موجود رو شکست بده. یه جورایی بینایی ضعیف و کهولت سن تاثیری روی مهارت اون نداشت. شمشیرزنی، قدرت و سرعت اون با هیچ انسان دیگه ای قابل مقایسه نبود. حتی موزان به سختی تونست از حملات اون جون سالم به در ببره و با فرار تونست از مرگ نجات پیدا کنه.

متاسفانه همونطور که توی مانگا میبینیم این بزرگترین اشتباه یوریچی بود. یوریچی خالق سبک تنفس خورشیده که تانجیرو از اون زمان به ارث برده. اون با همین تکنیک تنفس خورشید تونست خیلی از حرکات قوی رو آزاد کنه که شیاطین تا حالا توی عمرشون ندیده بودن. اگه یوریچی نمیمرد یا نمیزاشت موزان فرار کنه و اونو میکشت، شیاطین هیچوقت به حالت قوی خودشون نمیرسیدن.

۱۳. کیبوتسوجی موزان - پادشاه شیاطین

قویترین شخصیت های انیمه شیطان

نوع: شیطان

موقعیت: پادشاه شیاطین

توانایی اصلی: کنترل شیطان، دستکاری خون و گوشت

موزان، پادشاه شیاطین، قوی ترین و همچنین اصلی ترین شیطان توی داستان شیطان کش است. مصرف خون اون کافیه تا شمارو به یه شیطان قوی تبدیل کنه. اون میتونه تمام شیاطین موجود رو کنترل کنه، به جز کسایی که دارای قدرت اراده قوی مثل نزوکو هستن. اون به لطف دسترسی گسترده اش به هنر خونی شیطان فورا شفا پیدا میکنه و حتی اجازه نمیده دشمناش بهش نزدیک بشن. در جریان جنگ نهایی، اون توسط یه ماده مخدر ضعیف شد، اما همچنان میتونست صدها شیطان کش رو توی چند دقیقه بکشه. موزان همچنین میتونه هر نوع شی نزدیک به خودش رو جذب کنه که برنامه ی اصلیش برای جذب نزوکو و مقاوم شدن در برابر خورشید بود.

 همچنین اون میتونه آگاهی خودش رو به صورت خون به موجود دیگه ای منتقل کنه و کنترل کاملی روی اکثر شیاطین از جمله تله پاتی و فرمان مطلق برای کار های اونا داشته باشه.بنابراین، شگفت آور بود که حتی قوی ترین شیطان هم یه زمانی از یه نفر میترسید و اون کسی نبود جز کاربر تنفس خورشید یوریچی تسوگیکینی!

خب دوستانی که مانگا خوندن نظر بدن که ایتن محتوا چقدر مطابق مانگا پیشرفته ؟ به نظر خودم سانمی از مویچیرو قویتره و دومین هاشیرای قدرتمند سانمی هستش یعنی اول گیومی بعد سانمی و بعد مویچیرو! نظر شما عزیزان چیه؟ تو کامنتا برامون بنویسید …

۴.۵/۵ - (۱۴ امتیاز)
author-avatar

درباره saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “قویترین شخصیت های انیمه شیطان کش پارت دوم

  1. آرش گفت:

    به نظرم یوریچی کاریزماتیکترین و قویترین شخصیت انیمه ست بعد از اون موزانه بعد آکازا و گیومه و سانمی استدلال خودم اینه که اگه سانمی و آکازا با هم نبرد میکردن چقدر رویایی میشد خیلی حیف شد بعضی نبردا میتونست بی نظیر باشه

  2. یکتا گفت:

    خب دو تا نکته میخواستم بگم اول اینکه یوریچی از موزان قویتره یعنی اگه موزان فرار نمیکرد یوریچی قطعا شکستش میداد و دوم اینکه قدرتمندترین شیطان تانجیرو پادشاه شیاطین هست که نزاشتیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *